...
logo-gorski-diament

Strefa Relaksu

Chwila dla Ciebie w Górskim Diamencie

Luksusowy wypoczynek

Niezapomniane doświadczenie pełne luksusu, komfortu i wspaniałego smaku.

Co czeka Cię w naszej Strefie Relaksu?

Strefa Relaksu w naszym hotelu to oaza spokoju i odprężenia, gdzie nasi goście mogą uciec od codziennego zgiełku i zatopić się w luksusie. W centrum tej strefy znajduje się nasze ekskluzywne spa, gdzie doświadczeni terapeuci oferują różnorodne zabiegi relaksacyjne i odnowy biologicznej, zapewniając naszym gościom chwilę błogiego oderwania od rzeczywistości.

Otwórz drzwi do rajskiego zakątka, gdzie wnętrza w stylu góralskim otaczają Cię ciepłem i przytulnością. Czeka na Ciebie basen, gdzie możesz popływać, relaksujące jacuzzi, które otuli Cię delikatnymi bąbelkami, oraz strefa odpoczynku, gdzie czas płynie wolniej.

spa-apartamenty-sala-Gorski-diament-188

W naszej ofercie:

Basen

Basen o wymiarach 16 x 4 m świetnie sprawdzi się do treningu jak i relaksu. W basenie znajdują się liczne atrakcje, tj. kaskady czy przeciwprąd basenowy.

Basenik dla dzieci

Niewielki basen z fontanną położony  jest w centralnej części sali basenowej, tak by Twoja pociecha znajdowała się w zasięgu Twojego wzroku. 

Jacuzzi

W naszej Strefie Relaksu znajdują się 3 jacuzzi, z których może korzystać nawet 12 osób. Hydromasaże tworzą doskonałe miejsce do wspólnego wypoczynku.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.