logo-gorski-diament

Strefa Relaksu

Chwila dla Ciebie w Górskim Diamencie

Luksusowy wypoczynek

Niezapomniane doświadczenie pełne luksusu, komfortu i wspaniałego smaku.

Co czeka Cię w naszej Strefie Relaksu?

Strefa Relaksu w naszym Górskim Diamencie to oaza spokoju i odprężenia, gdzie nasi goście mogą uciec od codziennego zgiełku i zatopić się w luksusie. W centrum tej strefy znajduje się nasze ekskluzywne spa, gdzie doświadczeni terapeuci oferują różnorodne zabiegi relaksacyjne i odnowy biologicznej, zapewniając naszym gościom chwilę błogiego oderwania od rzeczywistości.

Otwórz drzwi do rajskiego zakątka, gdzie wnętrza w stylu góralskim otaczają Cię ciepłem i przytulnością. Czeka na Ciebie basen, gdzie możesz popływać, relaksujące jacuzzi, które otuli Cię delikatnymi bąbelkami, oraz strefa odpoczynku, gdzie czas płynie wolniej.

spa-apartamenty-sala-Gorski-diament-188

W naszej ofercie:

Basen

Basen o wymiarach 16 x 4 m świetnie sprawdzi się do treningu jak i relaksu. W basenie znajdują się liczne atrakcje, tj. kaskady czy przeciwprąd basenowy.

Basenik dla dzieci

Niewielki basen z fontanną położony  jest w centralnej części sali basenowej, tak by Twoja pociecha znajdowała się w zasięgu Twojego wzroku. 

Jacuzzi

W naszej Strefie Relaksu znajdują się 3 jacuzzi, z których może korzystać nawet 12 osób. Hydromasaże tworzą doskonałe miejsce do wspólnego wypoczynku.